15:10
Izvor: Sportske.net, vesti-online.com

U novu, 2016. godinu Partizan će, po svoj prilici, ući još slabiji!

aba-liga.com/kkpartizan.rs

Naime, posle jučerašnjeg poraza crno-belih od Igokee (66-73), sve su glasnije najave da je Danilo Anđušić završio svoju aktuelnu epizodu u Partizanu.

Danas su te najave još više ''podgrejane'' informacijom koju je objavio portal vesti-online.com, da se iskusni bek zaista rastao sa crno-belima posle serije loših rezultata.

Podsetimo, on je u Partizan stigao letos, pošto je aktuelna sezona počela i najavljivan je kao veliko pojačanje nekadašnjeg šampiona.

Međutim, ta očekivanja nije opravdao, kako je sezona odmicala dobijao je sve skromniju minutažu i rastanak je logična posledica. Juče je protiv Igokee na terenu proveo 15 minuta, postigao devet poena (šut za tri 1-5, 6-6 sa linije penala), bez pokušaja za dva, bez skokova, asistencija, ukradenih lopti...

Naravno, očekuje se da iz kluba i zvanično potvrde završetak saradnje sa Anđušićem.