ABA - Partizanu prvo poluvreme, rastu tenzije...

nedelja 22.03.2015.
19:57

Košarkaši Partizana imaju minimalnu prednost posle prvog poluvremena derbija poslednjeg kola ABA lige u Podgorici.

MZT Skopje Aerodrom/Dragan Mitreski - Dadi

Sa Sašom Pavlovićem u ekipi, Partizan je prvo poluvreme meča protiv Budućnosti u Podgorici dobio rezultatom 44-43.

Saša Pavlović, oko čijeg je nastupa bilo dosta pitanja pre meča, zbog poznatog sukoba sa trenerom Vujoševićem, bio je među najzapaženijim akterima prvog dela igre.

Upisao je devet poena, koliko i kapiten Milosavljević, a najefuikasniji u Partizanu posle prvih 20 minuta je Edo Murić sa 12 poena.

Izuzev boljeg početka Budućnosti (vođstvo domaćih od 12-4), Partizan je kontrolisao rezultat tokom većeg dela prvog poluvremena.

Ipak, kako se bližio odlazak na odmor, prednost crno-belih se topila, pa su POdgoričani, predvođeni Omarom Kukom sa 11 poena, uspeli da smanje na 44-43.

Prilikom ulaska igrača u tunel, došlo je do nekog koškanja, stvorila se velika gužva, ali se srećom sve brzo smirilo. Ipak, nije prošlo bez posledica, pošto su Pavlović i Murić zaradili tehničke greške u ekipi Partizana, a kod domaćih je na isti način kažnjen Paunić.

Nadajmo se da to nije uvod u neke veće tenzije u nastavku meča.