subota 21.01.2017.
19:23

Dosta razloga za zadovoljstvo ima trener Crvene zvezde Miodrag Božović posle prve provere na pripremama u Sloveniji.

Beta/BranislavBožić/Ds

U prvoj pripremnoj utakmici od dolaska u Sloveniju, fudbaleri Crvene zvezde danas su deklasirali tamošnju ekipu Ankarana rezultatom 7:0!

Prvo poluvreme nije bilo preeviše efikasno, jedini gol za vođstvo Zvezde postigao je kapiten Aleksandar Luković, ali u nastavku drugačija slika, pre svega zahvaljujući Zvezdinim nedavnim pojačanjima.

Posebno se istakao bivši napadač čačanskog Borca Srđan Vujaklija, koji je upisao het-trik u debitantskom nastupu za Zvezdu!

Osim njega, mrežu Ankarana pogodio je i još jedan novajlija, bivši napadač subotičkog Spartaka Nemanja Milić, kao i Andrija Luković iz penala i mladi Vanja Vučićević.

Zvezda je današnju utakmicu počela u sastavu: Manojlović, Petković, Al. Luković, Le Talek, Anđelković, Donald, Poletanović, Plavšić, Srnić, Sikimić i Pavkov.

U drugih 45 minuta igrali su: Supić, Mijailović, Frimpong, Stojanović, Ristić, Račić, An. Luković, Milić, Adžić, Vujaklija i Vučićević