Zvezdina "loto sedmica" u Modriči

sreda 10.12.2014.
15:23

Aktuelni šampion Srbije ubedljivo je savladao Modriča Maksimu na gostovanju i tako zvanično stavio tačku na jesenji deo sezone.

crvenazvezdafk.com

Drugi put u jesenjem delu tekuće sezone fudbaleri Crvene zvezde imali su priliku da gostuju jednom klubu u Republici Srpskoj pošto su nakon Borca iz Banja Luke odmerili snage i sa Maksimom u Modriči.

Crveno-beli su danas nastupili u kombinovanom sastavu i sa jednim novajlijom u timu ali su i pored toga lako izašli na kraj sa nekadašnjim osvajačem Kupa BiH.

Izabranici Nenada Lalatovića slavili su rezultatom 1:7 (1:5) čime su stavili tačku na jesenji deo sezone.

Strelci u prvih 45 minuta bili su dva puta Goran Gogić, Bogdan Planić, Đorđe Despotović i Nenad Gavrić za Crvenu zvezdu, dok je jedini gol za domaćina delo Radića.

Još dva gola postigla je Zvezda u drugom poluvremenu. Najpre je Jokić u 52. minutu povisio na 6:1, a konačan rezultat postavio je Lazar Đurović, mladi napadač koji je na taj način postigao prvi gol za seniorski tim Crvene zvezde.

Nakon današnje prijateljske utakmice sa u Modriči crveno-bele čeka odmor do početka priprema za prolećni deo sezone.

Modriča:
Stjepanović, Bojić, Buljić, Koprivica, R. Prljeta, Demonjić, Radić, Milaković, N. Prljeta, Lukić, Đokić

Crvna zvezda: Trkulja, Planić, Antić, Mbođ, Ristić, Gogić, Katai, Jovanović, Grujić, Gavrić, Despotović