Zvezdin rekord - Od minusa do tri boda za 61 sekundu!

17:13
Izvor: Sportske.net, crvenazvezdafk.com

Fudbaleri Crvene zvezde upisali su nova tri boda u domaćem šampionatu, a način na koji su došli do preokreta u Gornjem Milanovcu obezbedio ime je i postavljanje novog rekorda.

Beta/BranislavBožić/Ev

Aktuelni šampion Srbije nanizao je tri vezana trijumfa na tri uzastopna gostovanja u Superligi, premda je u poslednjem odigranom susretu bio na rubu poraza.

Ekipa Metalca bila je na korak od pobede ali su crveno-beli priredili veliki preokret za samo 61 sekundu što je novi rekord u domaćem šampionatu.

Od trenutka kada je Petar Orlandić postigao izjednačujući pogodak u Gornjem Milanovcu do momenta kada je Luka Adžić kompletirao potpuni preokret protekao je minut i jedna sekunda!

Prethodni rekord bio je u vlasništvu Jagodine, datira iz 2011. godine kada je ekipa iz grada na Belici uspela da preokrene rezultat na Banjici, protiv Rada.

16 Komentara

CrVeNa ZvEzDa Bg
Tuesday, 29.11.2016
12:29

Pa nemojte vise sa tim rekordima,popucace hemoroidi ovim komsijama,nema smisla,dominirajte,ali nemojte da lomite kicmu ostalima,molim Vas!

Povratak kralja 46
Monday, 28.11.2016
22:25

Postavljate rekorde i dominirate bez predsednika vlade i FSS, aha malo sutra.

Гроф Доктор фудбала
22:59

И данас, и сутра, и прекосутра, још дуго, дуго.

22:22

Kaže jedan Delija da su igrači Metalca minut čekali da izvedu centar između dva zvezdina gola, a razlika između dva gola je 61 sec, znači zvezda dala gol za 1 sec i još mi kaže da lažem. Ma ne, trebao je sudija da dozvoli da oni krenu sa centra dok ste još u njihovom šesnaestercu da se ne vraćate bezveze na svoju polovinu i mučite bezveze.

Nemanjaaa Vidic NO.1
01:08

Naravno znamo da ne smes tamo da komentarises,tj da odgovoris na komentar pa pises novi,znamo da ne smes :)

21:00

Постављамо рекорде и доминирамо без пенала и црвеног картона.

20:24

Protiv Partizana je Metalac igrao bunker sve do vođstva Partizana, čak su u 2p odmah počeli da odugovlače kako bi ukrali vreme, a protiv zvezde u poslednja 2 minuta gde imaju 1:0 idu sa 3-4 igrača napred, bekovi izlaze na centar, a zadnji vezni ne prate ubacivanja iz drugog plana, a zadržavanje vremena ne postoji, ne kažem da treba da ga bude ali protiv Partizana ga bude i to sudije obično TOLErišu. Pa i da kažemo da su prvi gol primili nesmotreno ali gde je odbrana kod drugog gola, gde je sredina terena, gde su bekovi...to nije ekipa koja prima redovno golove, do ove utakmice su bili među najboljim odbranama u ligi, a golovi koji su primili protiv zvezde izgledaju zaista providno i smešno. Jadan naš fudbal sa ovakvim rekorderima i pozitivnim i negativnim.

Mustafa sa pašnjaka
20:50

Ko je predsednik Metalca?

Igorinjo
21:42

Onaj koji je oteran iz partizana pa se udružio sa dr. T.

21:39

Dali gol mi i oni nece da izvedu sa centra minut loptu,bas nisu stedeli vreme ne,takodje da su hteli da puste pustili bi odma lagano,a ne onoliko da se raduju kod gola,tako da dosadan si vise svima,previse,milion ljudi vise i ne cita komentare zbog tvog lupetanja,koliko puta treba da te banuju da prestanes da lazes..

Igorinjo
18:58

Ne zna se jesu li više žurili igrači zvezde ili matalca da mezimica da dva gola.