Zvezda vodi 6:0, a tek je poluvreme!

sreda 27.01.2016.
14:54

Fudbaleri Crvene zvezde danas igraju treću, poslednju utakmicu na pripremama u Sloveniji.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/EV

Rival crveno-belima je ekipa Zarje, a meč se igra u italijanskim Basovicama, na granici sa Slovenijom.

Trener Miodrag Božović je na teren poslao sledeću postavu:

Supić, Petković, Vukašin Jovanović, Pavićević, Luković, Ibanjez, Donald, Grujić, Plavšić, Srnić i Vijera.

Zvezda je dominirala bukvalno od samog početka meča, praktično su se igrale ''viktorije'', pa su se ređale prilike i golovi Zvezdinih fudbalera.

Prvu je u četvrtom minutu propustio Vijera, da bi dva minuta kasnije svoj udarac oprobao i Marko Grujić.

Ubrzo se Grujić upisao i u strelce, udarcem glavom posle kornera i tim golom je počela Zvezdina kanonada u današnjem meču.

Imao je Grujić još dva pokušaja, pogotovo onaj u 15. minutu, kada je šutirao sa tridesetak metara, ali je prečka spasila rivala.

Ubrzo je Srnić duplirao prednost, da bi u 24. minutu Ugo Vijera povisio na 3:0.

Na isteku prvih pola sata igre, još dva gola Zvezde za dva minuta - prvo Plavšić, pa onda i Vijera još jednom, za 5:0, a šesti gol delo je Srnića u 38. minutu.