Zvezda "ugazila" Spartu - "Delije" hvale Kangu i šalju poruke Grofu!

četvrtak 27.07.2017.
21:16

Crvena zvezda nakon prvog poluvremena ima gol prednosti i igru koja obećava. Navijači hvale Kangu i Boaćija, kude samo jednog igrača i šalju veliki broj poruka Miodragu Božoviću.

Beta/BranislavBožić/Ds

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su odlično prvo poluvreme prve utakmice trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope protiv praške Sparte.

Vicešampion Srbije vodi 1:0 zahvaljujući pogotku koji je u 13. minutu postigao Ričmond Boaći.

Gol možete pogledati OVDE!

Crveno-beli su bili dosta bolji rival u prvom delu, utisak je da je razliku pravio Gelor Kanga, ali se i partija Ričmonda Boaćija mora pohvaliti.

Navijači putem društvenih mreža najviše hvale pomenutu dvojicu, poručuju da je Kanga na dobrom putu da "okaje grehe iz prošlogodišnjeg revanša sa Ludogorecom", a zamerki je najviše na izdanje Nemanje Milića.

Zanimljivo je da je mnogo onih koji večeras pominju Grofa Božovića, tvrde da se večeras vidi koliko je bivši trener bio poguban po Zvezdu.

Prava je šteta što Zvezda dobru igru nije upotpunila još jednim golom. Ostaje i utisak da Sparta može da bude opasna ako se gostujućim igračima da previše prostora.

Suma sumarum, "Delije" mogu da budu više nego zadovoljne, a reklo bi se i Vladan Milojević.