Zvezda ubedljiva, Orlandić rešetao mrežu Železnika!

ponedeljak 09.03.2015.
18:13

Fudbaleri Crvene zvezde danas su odigrali prijateljsku utakmicu sa ekipom Železnika i ubedljivo trijumfovali, uz sjajnu partiju novajlije Petra Orlandića.

crvenazvezdafk.com

Između dva prvenstvena kola, fudbaleri Crvene zvezde imali su danas uspešnu proveru protiv ekipe Železnika.

Ovaj prijateljski meč, odigran na stadionu ''Rajko Mitić'', Crvena zvezda je dobila rezultatom 4-1 (2-0), a u glavnoj ulozi bio je korpulentni napadač Petar Orlandić.

On je upisao het-trik, od toga se dva puta upisao u strelce tokom prvog poluvremena, za vođstvo Zvezde od 2-0 posle prvih 45 minuta igre.

Osim Orlandića, trijumf Zvezde je ubedljivim učinio i Vukan Savićević, dok je jedini pogodak za goste iz Železnika postigao golman Ivan Pavlović, koji je precizno izveo jedanaesterac, posle prekršaja Mbođa u svom kaznen om prostoru.

Ekipa Crvene zvezde u ovom meču je nastupila u sledećem sastavu: Kahriman, Mijailović, Pavićević, Mbođ, Đorđević, Grujić, Bosančić, Avramovski, Savićević, Gavrić i Orlandić.

Igrali su još: Trkulja, Martinović, Živković i Nenad Cvetković.

Narednu prvenstvenu utakmicu Crvena zvezda igra u subotu od 14:30h, protiv Spartaka u Subotici.