Zvezda teško stizala do gola, a onda KATASTROFALNA greška golmana Pazara! (TVITOVI)

subota 18.02.2017.
15:48

Crvena zvezda nakon prvih 45 minuta igre vodi protiv Novog Pazara.

Beta/BranislavBožić/Ds

Nakon prvog poluvremena u meču prvoplasiranog i poslednjeplasiranog tima na tabeli, Crvene zvezde i Novog Pazara, ekipa Miodraga Božovića vodi sa 1:0 golom Srđana Plavšića.

Na startu prolećnog dela sezone za ove dve ekipe, gledali smo ne toliko zanimljivo prvo poluvreme, Crvena zvezda je napadala, ali je teško dolazila do šuteva u okvir gola.

Kanga je bio jedan od najagilnijih u redovima Crvene zvezde, kao i Donald, ali promene rezultata nije bilo, kao ni onih najboljih šansi za gol, sve do 41. minuta meča.

Tada je Srđan Plavšić opalio sa 25 metara, Živkoviću je lopta prošla ispod ruke, pa Crvena zvezda na poluvremenu vodi sa 1:0.

Odmah nakon toga Boaći je imao dobru šansu, šutirao je, ali se Živković donekle iskupio za veliku grešku u prethodnom minutu.

Dakle, nakon 45 minuta igre, Crvena zvezda vodi sa 1:0 i veoma je blizu nove pobede u prvenstvu Srbije.