Zvezda smoždila Slovenj Gradec - Grof video 11 golova!

sreda 17.06.2015.
19:44

Više nego ubedljivim rezultatom fudbaleri Crvene zvezde dobili su prvi kontrolni meč koji su u sredu odigrali u Kršku protiv Slovenj Gradeca.

Beta/BranislavBožić/Ds

Aktuelni vicešampion Srbije odigrao je u sredu prvu kontrolnu utakmicu u sklopu priprema za novu sezonu koja je ujedno bila debitantska za novog trenera Miodraga Grofa Božovića.

Crvena zvezda je u Krškom odmerila snage sa Slovenj Gradecom i slavila sa više nego ubedljivih 11:0 (4:0) u meču koji je obeležio i het-trik crnogorskog napadača Petra Orlandića.

Novi trener crveno-belih na startu meča izveo je sledeću jedanaestoricu u formaciji 4-2-3-1:

Zvezda taktika

Prvih 45 minuta igre obeležile su odlične partije iskusnog Saše Stojanovića koji je načeo rivala golom u 21. minutu a potom je pet minuta kasnije proigrao Luku Jovića koji je povisio na 2:0.

Mladi napadač Crvene zvezde postigao je svoj drugi gol na meču u 39. minutu posle duplog pasa sa Mihailom Ristićem, dok je Gavrić bio strelac četvrtog gola četiri minuta pre odlaska na odmor.

Sa četiri gola u mreži Slovenj Gradeca crveno-beli su otišli na odmor a Grof Božović je u nastavku na teren izveo drugih 11 igrača među kojima se najbolje pokazao Petar Orlandić.

U drugom poluvremenu nastupili su:
Vićić, Mijailović, Rendulić, Lazić (kapiten), Đorđević, Stojković, Jovanović, Živković, Jovović, Tufegdzić i Orlandić

Crnogorski napadač Petar Orlandić postigao je tri od šest pogodaka Crvene zvezde u drugom delu ali ne treba zaboraviti da je i mladi Dušan Živković prikazao sjajnu partiju pošto je postigao dva gola i upisao asistenciju kod devetog gola.

Crvena zvezda - Slovenj Gradec 11:0 (4:0)

Strelci:
21' Stojanović, 26' i 39' Jović, 41' Gavrić, 50', 72' i 74' Orlandić, 57' i 91' Tufegdžić, 70' i 87' Živković