10:35
Izvor: Sportske.net, crvenazvezdafk.com

Odlično raspoloženje na Marakani, sada je još bolje posle najnovijeg trijumfa njihove ekipe.

crvenazvezdafk.com

I dok su prvotimci Crvene zvezde na mini-odmoru zbog aktuelne prvenstvene pauze, ''neki novi klinci'' iz Ljutice Bogdana juče su ostvarili veliku pobedu.

Naime, Zvezda se na svom zvaničnom sajtu pohvalila ubedljivim trijumfom njihovih mlađih pionira (igrači rođeni 2003. godine) u duelu sa vršnjacima iz Partizana.

Crveno-beli su slavili sa 3:1, a prvo poluvreme obeležio je gol Lekića u 17. minutu. U nastavku, Zvezda je dotikla crno-bele pogocima Petrovića u 55. i Bačanin u 67. minutu, dok je počasni gol za Partizan postigao Cvetićanin tri minuta kasnije, za konačnih 3:1.

''Derbi je bio odličan po igri i vrlo korektan po ponašanju. Dečaci u ovom uzrastu su pokazali zavidan kvalitet. U jakoj i taktički zahtevnoj utakmici mi smo postigli tri gola i zasluženo pobedili, a po šansama rezultat je trebalo da bude i ubedljiviji.

Čestitam svim igračima učesnicima ovog derbija, a posebno, naravno, mojim momcima. Oni su pokazali da poseduju veliki talenat i da uz kvalitetan rad mogu da budu budućnost našeg kluba. Sad se okrećemo sledećim utakmicama i ovo ostavljamo za nama. U fudbalu nema minulog rada, samo nova dokazivanja'',
poručio je trener ove ekipe Zvezde Zoran Pavlović.