Zvezda se pohvalila duplom pobedom nad Vojvodinom!

nedelja 04.09.2016.
19:51
Izvor: Sportske.net, crvenazvezdafk.com

Ako je u seniorskoj konkurenciji prvenstvena pauza, mlađe kategorije igraju punom parom.

crvenazvezdafk.com

Crvena zvezda je proteklog vikenda vodila dvostruku borbu sa novosadskom Vojvodinom i oba puta je izašla kao pobednik, iako je njen rival bio u ulozi domaćina.

Beogradski crveno-beli su se time pohvalili na zvaničnom klupskom sajtu, a posebno ubedljivi bili su Zvezdini kadeti, koji su protiv ''Lala'' trijumfovali sa 4:1.

Vođstvo Zvezdi na terenu SC ''Vujadin Boškov'' doneo je Bosić u 13. minutu, da bi Vojvodina odgovorila izjednačujućim golom Krstića u 32. minutu.

Rezultatom 1:1 se ušlo u drugo poluvreme, koje je u potpunosti pripalo Beograđanima. Golovima Gavrića u 47. i Tomića u 53. minutu, Zvezda je obavila najveći deo posla, a tačku je stavio Šikanjić u 63. minutu, za konačnih 4:1.

U konkurenciji omladinaca, Crvena zvezda je istog rivala, na istom mestu, dobila rezultatom 1:0.

Neizvesnost je trajala do 87. minuta, kada je Zvezdin rezervista Luka Adžić postigao gol odluke, petnaestak minuta pošto je ušao u igru umesto Cvetkovića.