nedelja 05.03.2017.
15:24

Dan nakon 153. "večitog" derbija rezervisti Crvene zvezde i Čukaričkog odmerili su snage na stadionu "Rajko Mitić".

Sportske.net

Fudbaleri Crvene zvezde koji u subotnjem "večitom" derbiju nisu imali veću minutažu ili uopšte nisu nastupili, dobili su danas priliku za dokazivanje.

Aktuelni šampion Srbije odmerio je snage sa ekipom Čukaričkog u prijateljskom susretu na stadionu "Rajko Mitić" i slavio minimalnim rezultatom 1:0 (0:0).

Dogovor dva kluba bio je da poluvremena traju po 35 minuta pa su ekipe igrači imali 20 minuta manje za dokazivanje, ali to nije smetalo Luki Adžiću da se još jednom istakne.

Mladi fudbaler crveno-belih postigao je jedini gol na utakmici i rešio pitanje pobedika dva minuta pre poslednjeg sudijskog zvižduka čime je nastavio da se nameće treneru Miodragu Božoviću.

Čukarički je početkom drugog dela imao odličnu priliku ali je Damir Kahriman sprečio siguran pogodak, a to je ujedno bila i najbolja prilika za "Brđane" na današnoj utakmici.

Za Crvenu zvezdu su nastupili: Supić (od 36' Kahriman), Stojić, Poletanović, Račić, Milošević, Milijaš, An. Luković, Adžić, Orlandić, Vujaklija, Pavkov (od 36' Sikimić);