Zvezda rešeta i bez Boaćija, golčina Nenada Milijaša i - prokockana velika prednost!

subota 11.02.2017.
16:50

Fudbaleri Crvenme zvezde danas imali još jednu proveru u finišu priprema na Kipru. I ponovo su pokazali zavidnu efikasnost, ali su u finišu meča baš zabrljali...

crvenazvezdafk.com

Crvena zvezda zaista delovala je baš moćno tokom priprema, ređali su pobedu za pobedom, i to ubedljivim rezultatima, izgledalo je da će tako biti i danas, u utakmici protiv ruskog Volgara, sve do samog finiša meča, kada su pokvarili utisak.

Umesto nove ubedljive pobede, ekipa Miodraga Božovića je na kraju remizirala - 3:3!

Zvezda je povela već u 16. minutu igre. Luka Adžić je iznudio jedanaesterac, a precizan sa bele tačke bio je Andrija Luković - 1:0.

Tim rezultatom se ušlo u drugo poluvreme, na čijem je startu izvršeno nekoliko promena u Zvezdinom sastavu. Vanja Vučićević i Predrag Sikimić zamenili su Pavkova i Vujakliju, a umesto Supića, na golu je bio Stanković.

I već u 53. minutu, prednost crveno-belih je duplirana, a strelac je bio Predrag Sikimić koji je tako najavio povratak u jesenju golgetersku formu - 2:0.

Od 65. minuta priliku su dobili i Petar Orlandić, Luka Ilić, Nenad Milijaš i Milan Senić, a dva minuta kasnije Volgar je smanjio na 2:1, posle gužve u kaznenom prostoru Zvezde.

A onda, devet minuta kasnije, povratnik u redsove aktuelnog šampiona Nenad Milijaš sjajno je izveo slobodan udarac sa 25 metara i vratio dva gola prednosti crveno-belima- 3:1.

Činilo se tada da pobeda neće izostati, ali u samom fnišu meča ruski tim uspeva da izjednači!

Prvo su u 86. minutu iznudili jedanaesterac koji su uspešno realitzovali, a onda, u 89. posle kornera poravnali na konačnih 3:3.

Crvena zvezda je meč počela u sledećem sastavu: Supić, Milošević, Rendulić, Račić, Srnić, Poletanović, An. Luković, Adžić, Milić, Vujaklija, Pavkov.