Zvezda počela da rešeta!

sreda 26.10.2016.
17:33

Crvena zvezda konačno ''probila bedem'' ispred gola Borčana i - počela da rešeta.

Beta/BranislavBožić/Ev

Za razliku od prvog poluvremena, prilično neubedljivog kada je Crvena zvezda u pitanju, drugo je donelo drugačiju sliku.

Sve je polako počelo da dolazi na svoje mesto, a to se odrazilo i na rezultat na semaforu, pa je utisak da je Zvezda završila glavni deo posla oko plasmana u četvrtfinale Kupa Srbije.

Od samog početka drugog poluvremena, ređale su se prilike pred golom gostiju, Vijera je promašio zicer, pa je Andrija Luković pogodio stativu iz ''slobodnjaka'', da bi u 69. minutu, posle još jedne Lukovićeve stative, Slavoljub Srnić odbijenu loptu sproveo u mrežu - 1:0.

Samo dva minuta kasnije, mreža gostiju se još jednom zatresla, a ovoga puta strelac je bio Ugo Vijera za vođstvo od 2:0!