Zvezda oštećena?

subota 31.10.2015.
18:05

Nekoliko spornih situacija tokom prvog poluvremena utakmice između Crvene zvezde i OFK Beograda.

crvenazvezdafk.com

Osim isključenja defanzivca OFK Beograda Srđe Kneževića, tokom prvih 45 minuta su sudija Dejan Filipović i njegovi pomoćnici doneli još nekoliko spornih odluka, ovoga puta na štetu Crvene zvezde.

Čak osam puta su akcije crveno-belih zaustavljane zbog ofsajda, a iz tog razloga je u finišu prvog poluvremena poništen i gol Slavoljubu Srniću. Utisak je, neopravdano.

U prilogu pogledajte i još jednu situaciju u kaznenom prostoru ''Romantičara'', kada je zaustavljena izgledna akcija crveno-belih.

Zbog toga su i domaći navijači pokazali nezadovoljstvo arbitražom pred kraj prvog dela igre.