Zvezda imala JEDAN šut u okvir gola za poluvreme!

utorak 03.05.2016.
16:57

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su još jedno očajno poluvreme o čemu svedoče i prilike koje su izabranici Miodraga Božovića stvorili na Vračaru.

crvenazvezdafk.com

Jako loše poluvreme odigrali su fudbaleri Crvene zvezda na Vračaru pa ne čudi što se na odmor otišlo sa rezultatom 0:0.

Voždovac nije morao da se muči oko odbrane svog gola pošto je lider šampionata bio potpuno bezopasan o čemu svedoči podatak da je za 45 minuta u okvir gola domaće ekipe otišla jedna lopta.

Jedini udarac u okvir gola Crvena zvezda je imala preko Predraga Sikimića u 35. minutu, a pred vama se nalazi snimak akcije koja će vas u veriti o kakavoj se prilici radilo.

Dodajmo i to da su David Babunski i Mičel Donald uputili još po jedan šut van okvira gola i to je u najkraće sve što je tim Miodraga Božovića uradio u prvom delu igra na Vračaru.