Zvezda gubi na poluvremenu, Boaći promašio zicer!

utorak 09.05.2017.
16:49

Crveno-beli nisu najbolje startovali na debiju Boška Đurovskog.

Beta/FK Čukarički/Ds

Fudbaleri Crvene zvezde ugostili su danas ekipu Čukaričkog u revanšu polufinala Kupa Srbije, a gosti vode od četvrtog minuta.

Na samom početku meča, Srnić je lepo izveo slobodan udarac sa leve strane, a Ognjen Ožegović usamljen na drugoj stativi matirao golmana Manojlovića za 0:1.

Do poluvremena, neubedljiva Crvena zvezda imala je jednu velikušansu preko Boaćija, koji je prevario svog čuvara i ostao samispred golmana, ali je čuvar mreže Čukaričkog bio uspešniji.