Zvezda "grabi" ka rekordu u Pazaru! (UŽIVO)

utorak 22.03.2016.
14:51

Na stadionu u Novom Pazaru igra se zaostali meč Superlige između domaćina i Crvene zvezde, na našem portalu možete uživo pratiti dešavanja kraj Jošanice.

sportske.net

Ekipa Miodraga Božovića juri novu pobedu u domaćem šampionatu, 24. uzastopno, a ukoliko do nje doće oboriće sopstveni rekord koji je postavljen za vreme trenera Slavoljuba Muslina.

Novi Pazar:
Živković – Vasilić, Trtovac, Savić, Pantelić – Ubiparip, Radivojević, Vidić, Zlatković, Micevski, Osmanagić.

Crvena zvezda: Kahriman – Petković, Luković, Edson, Ibanjez – Le Talek, Donald, Srnić, Katai, Plavšić – Vieira.

Prvo poluvreme:

Počelo je sjajnom koreografijom navijača Novog Pazara, trajao je prekid skoro dva minuta, utakmica je nastavljena.

7' - Prvi problemi za Crvenu zvezdu, Jasmin Trtovac je nakon ubačene lopte pokušao glavom, ali ostalo je 0:0. Za sada je u toku "opipavanje" snaga, bez velikih prilika.

11' - Zvezda lagano uspostavlja terensku inicijativu, nakon prodora Vieire Trtovac udara loptu rukom, bilo je na ivici šesnaesterca, ali je dosuđen slobodan udarac. Katai pokušava direktno u gol, bez uspeha.

14' - Micevski i Luković su bili u duelu u kaznenom prostoru Crvene zvezde, ali je prema mišljenju sudije Anđelovskog napadač Novog Pazara napravio faul.

24' - Novi Pazar više preti u dosadašnjem meču, Luković je napravio nekoliko grešaka. Ubiparip je imao sjajnu priliku da postigne gol, ali je očajno šutirao iz izgledne pozicije. Ostaje 0:0.

27' - 1:0 za Crvenu zvezdu, Luković je nakon centaršuta Ibanjeza nadskočio celu odbranu Novog Pazara, 0:1! Trtovac je ljut na golmana Živkovića jer nije krenuo na loptu.

Gol pogledajte OVDE.

34' - Katai ima sjajnu priliku nakon centaršuta Ibanjeza, ali nema gola, propala je sjajna prilika za Zvezdu.

38' - Vijeira, 0:2! Le Talek je sjajno prošao po desnoj strani, video je samog Vieiru u kaznenom prostoru koji glavom postiže gol na devetoj utakmici u nizu!

42' - Aleksandar Katai gađa suprotan ugao golmana Živkovića, ali je lopta prošla pored gola.

43' - Crvena zvezda vodi sa 0:3! Plavšić je prošao po desnoj strani, Jasmin Trtovac u želji da interveniše postiže autogol!

Novica Anđelovski je produžio poluvreme za tri minuta zbog prekida na samom startu utakmice.

Završeno je prvo poluvreme, Crvena zvezda je na korak od pobede kojom će oboriti rekord.

Drugo poluvreme:

Crvena zvezda kreće ofanzivno i u drugo poluvreme, Katai je imao jedan pokušaj na samom početku, ali nije bilo promene rezultata.

55' - I dalje bez nekih velikih prilika za obe ekipe u ovom delu igre, Zvezda rutinski igra, Pazar nema neku veliku ambiciju da napadne i da postigne prvi gol ove polusezone.

Pazarci kreću nešto odlučnije, ali nemaju ideju kako da "probiju" Zvezdinu odbranu.

65' - Katai je imao do sada najbolju priliku u drugom poluvremenu, dobio je pas od Srnića, krenuo ka golu Živkovića, ali nije pogodio.

66' - najbolja prilika za Pazarce na utakmici, Micevski je izašao 1 na 1 sa Kahrimanom, ali reprezentativac Srbije je bio uspešniji. Na drugoj strani odmah kazna.

67' - 0:4 za Crvenu zvezdu, Damijan Le Talek! Sve je gotovo! Plavšić je centrirao, Le Talek se našao u petercu odakle je bez već problema postigao novi gol u dresu Crvene zvezde!

Mirnije se krenulo u nastavak, svi su se pomirili sa konačnim ishodom, pitanje je samo koji će rezultat biti na kraju.

Miran period utakmice, igra se 86. minut, bez ikakavih ozbiljnih napada.

Mogao je Pazar do prvog gola u ovoj polusezoni u poslednjim minutima igre, ali nisu uspeli da savladaju Kahrimana preko Micevskog.