Zvezda DOMINIRA, ''Delije'' oduševljene svojim ''doktorima fudbala''!

sreda 26.04.2017.
17:19

Zvezda je već posle 45 minuta prve polufinalne utakmice stigla na prag plasmana u finale Kupa. Čak pet golova postignuto je u ovom delu igre.

crvenazvezdafk.com

Fudbaleri Crvene zvezde prosto se poigravaju sa domaćom ekipom Čukaričkog u današnjoj polufinalnoj utakmici Kupa Srbije.

Prvih 455 minuta završeno je vođstvom Zvezde od čak 4:1, a ''Brđani'' čak mogu da budu i zadovoljni što im se mreža nije još koji put zatresla, pogotovo u finišu poluvremena, kada je Kanga uspeo jednim šutem da pogodi i prečku i stativu.

Seriju golova otvorio je Damijan Le Talek u 12. minutu posle idealnog centaršuta odličnog Anđelkovića sa leve strane, a nastavili su je Boaći, pa Plavšić, pa opet Boaći, da bi jedini gol za domaće postigao Jovanović u 41. minutu meča.

Naravno, Zvezdini navijači su prezadovoljni viđenim i u prilogu su neke od njihovih reakcija.