Zvezda dala dva, a mogla još PET! Delije očekuju da se Boaći navikne na srpske ''oranice'' i postane prvi strelac lige!

subota 25.02.2017.
13:48

Završeno prvo poluvreme utakmice u Bačkoj Palanci, Zvezda stekla solidnu prednost, ali propustila je još nekoliko velikih prilika da 'do vrha'' napuni mrežu nejake ekipe Bačke.

Beta/BranislavBožić/Ds

Novo, 23. kolo Superlige otvorio je duel između Bačke i Crvene zvezde u Bačkoj Palanci, gde posle prvih 45 minuta aktuelni šampion vodi sa 2:0, golovima svog novog napadača Ričmonda Boaćija, u 5. i 37. minutu meča, oba puta posle asistencija Gelora Kange.

Osim ta dva pogotka, Boaći (na dresu mu opet piše Boaće) je imao i još dve izvanredne prilike pred golom domaćih, u 12. i 18. minutu, a navijači Zvezde kao razlog za promašaje u tim situacijama vide stanje terena na stadionu u Bačkoj Palanci.

Osim Boaćija, velike prilike za Zvezdu propustili su i Damijan Le Talek, kao i bekovi Petković i Anđelković.

OVDE su Boaćijevi golovi i promašaji iz prvog poluvremena, a u prilogu neke od reakcija Zvezdinih navijača.