Zvezda - Čačak, Džomba, Voša i derbi, pa titula?

09. mart 2010. | 11:49 | Izvor: Sportske.net, Press

U ligi kakva je srpska, nemoguće je bez kalkulacija. Zvezda ima teži raspored od crno - belih, ali i opipljivu prednost. Zamke na putu do titule?

ZvezdaU Zvezdi nikom ne pada na pamet da bilo šta slavi. Igrači kažu da imaju težak raspored i ponavljaju da ništa nije gotovo.

“Daleko je do kraja prvenstva, sam pogled na rivale pokazuje da gostovanja u Čačku i Kuli, uz naravno derbi i duel sa Vojvodinom kod kuće, predstavljaju najteže ispite“, kaže Pavle Ninkov.

Jasno je i zašto. U Čačku Zvezda uvek ima problem, protiv Hajduka je napeto, imajući u vidu trzavice na relaciji dva kluba, Vojvodina nije običan protivnik, a derbi ne nosi tri, nego šest bodova, s obzirom da je u pitanju duel sa direktnim rivalom.

Lazetic„Nije samo Kula i Čačak, a Karaburma? Nigde ti bodovi nisu zagarantovani, nadam se da će biti lako u Subotici, jer ćemo tad biti šampioni“, rekao je Nikola Lazetić, koji jasno ne želi da odlučuje poslednje kolo.

Trener Petrović odbacuje kalkulacije.

„Prva naredna je najteža. To je Napredak, i samo takvim razmišljanjem ostvarićemo cilj“, rekao je Pižon.



  • Pošalji komentar
  • Komentari (5)
  • Postavi

Komentari

  • Napred Zvezdo do titule!!!Volim Zvezdu!!!!

    Delija, 09.03.2010 08:15

  • kako bre derbi nosi 6 bodova sta vi pricate boze????

    samo opusteno, 09.03.2010 11:05

  • Ma nema zime,golman Napredka je isti...

    Lekic, 09.03.2010 11:18

  • oooo titula :P

    bbrs, 09.03.2010 12:25

  • Ova treca stanica ce biti kobna po vas! Zivi bili pa videli!!!

    Racha, 09.03.2010 20:33

 

Pošalji komentar

Pošalji komentar


unesite slova sa slike