"Zmajevi" za četiri minuta šokirali Rad

subota 30.07.2016.
18:52

Prva utakmica danas odigrana je na Banjici, a Rad je kao domaćin poražen od Voždovca sa 0:2.

fkvozdovac.rs

U duelu dve ekipe koje su izgubile bodove u prvom kolu (Rad na terenu, Voždovac za zelenim stolom), bolji je bio Voždovac, rekli bismo najviše zahvaljujući Milanu Ćulumu, fudbaleru Rada.

On je dobio crveni karton u 58. minutu, a nakon toga su Voždovčani uspeli da sa igračem više postignu dva pogotka, iako do tada i nisu bili bolji rival.

Rad je bio nešto bolji rival u prvom poluvremenu, imao je i jednu veoma dobru priluku nakon kornera pred sam kraj ovog dela igre kada je Ljubinković promašio gol, da bi Milan Ćulum u pomenutom 58. minutu napravio drugi žuti karton i koštao svoju ekipu bodova, ispostaviće se na kraju.

Prvo je Stojanović sjajnim udarcem levom nogom u 64. minutu doveo Voždovac u prednost, da bi samo 4 minuta kasnije Stefan Dražić nakon odbitka uspeo da postigne svoj prvenac u dresu Voždovca i da tako osigura pobedu svojoj ekipi.

U narednom kolu Rad gostuje Radničkom iz Niša, Voždovac će igrati protiv Borca na svom terenu.