21:20

Filip Knežević nije bio potreban Partizanu, danas im je na neki način presudio.

partizan.rs
partizan.rs

Partizan je danas poražen od Čukaričkog u derbiju kola, bilo je 1:2, crno-beli iz Humske su napadali tokom drugog poluvremena, a onda je Čukarički iz jedne kontre uspeo da povede sa 2:1 i da na taj način osvoji tri boda.

Navijači Partizana su bili veoma nezadovoljni nakon ovog poraza, posebno su bili besni na upravu, a najveći razlog za to jeste Filip Knežević.

Ovaj fudbaler je jedan od onih koji su direktno uticali na rezultat, prošao je po desnoj strani u 90. minutu, a nakon toga je uspeo da proigra Andriju Pavlovića koji je lagano savladao Šaranova za 1:2.

Evo nekih reakcija "Grobara" nakon utakmice.

14 Komentara

Sunday, 24.04.2016
11:27

Decko je svojim ponasanjem pokazao da je Grobar, na tome alal vera...

23:54

Ranije sam vec govorio da je realan domet partizana cetvrto, peto mesto. Takodje, posle derbija sam rekao da ce ih Cukaricki vratiti na mesto. Tako je i bilo. Izvukli su bod slucajno u derbiju, pa odmah poleteli kako su neka sila. Kapiram na neki nacin to odusevljenje partizana, kada su uzeli bod protiv Zvezde, koja ne zna za poraz. Cukaricki je realno po kvalitetu drugi u Srbiji. Kakv je partizan zaista, videcete svi uskoro :) Bravo za Cukaricki. partizan na nivou trece lige.

Delije Sever 021
21:55

PITANJE: Kako je Everton igrao utakmicu kada je u prethodnoj utakmici,derbiju sa Crvenom Zvezdom,dobio CRVENI KARTON?Ajmo kazna za partizai.

Pedja84
22:31

Si cuo za drugi zuti karton i za kup utakmice gde mozes da pauziras od parnih kartona i direktnih crvenih

21:35

Presudio vam ovaj sto ste ga otpisali kao prebrzog i ovaj novi napadac Zvezde,koji vezba u dresu Cuke za sledeci derbi :)) Zasluzeno ste izgubili,nema sta.