Zbog čega je Zvezdi poništen ovaj gol?

nedelja 30.08.2015.
21:54

Još jedna diskutabilna odluka sudija večeras u Lučanima, ali ovoga puta kada je pobednik praktično već bio odlučen.

BETA/BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/EV

Crvena zvezda je večeras kao gost slavila u Lučanima sa ubedljivih 3-0, a trijumf crveno-belih je mogao da bude još ubedljiviji da je Idanu Veredu priznat pogodak pri rezultatu 0-2.

Utisak je da ovde ofsajda nije bilo.

Ipak, Vered je samo par minuta kasnije savladao golmana Krznarića i potvrdio Zvezdinu pobedu.

Ali i domaćini imaju svoje primedbe, i to na jedanaesterac dosuđen za Zvezdu u 62. minutu i isključenje Živanovića tom prilikom, o čemu ste mogli da čitate OVDE.

14:03

Sve je to dobro organizovano jer na svakoj utakmici nam sviraju po 2, 3 nepostojeca ofsajda, znaju i da nam poniste regularan gol. A iznad svega Zvezdinim protivnicima se tolerise izuzetno gruba igra. Ali niko nam nista ne moze jer smo prejaki za ovu ligu.

micoboka
09:44

Sudija je sudio profesionalno cak bolje i od mazica, tražićemo od fss da nam sudi derbi. Stalno nam ponistavaju golove a mi i dalje gazimo... Ovakve ekipe treba izbaciti iz lige koje 90 minuta igraju sa 10 igraca u šesnaestercu nisu presli pola centra, svima njima je zivotni san uzeti CZ jedan bod. Idem da gazimo partizan ovakvim tempom. A sta li ce tek biti kad se ibanjez vrati

Don Silvio
09:02

Ovaj gol je cist, Penal je takodje bio, a crveni je prstrog i ako se moze uzeti kao igrac u 100% sansi i zadnji igrac ali mislim prestrogo

FRATRIA
00:10

Ako moze Kralj da odgovori? :D cccc

delije sever NS
Sunday, 30.08.2015
23:23

ju ju ju,kakav crni ofsajd....ponistavaju nam golove a mi i dalje GAZIMO crvrstim korakom.A jel dosao Krasic komsije?

ujka Vanja
00:14

Nije,ceka da drzava obezbedi Zvezdi pare za obestecenje,posto cujem da jos nije zavrsila sa transfer pijacom.

ujka Vanja
22:30

Ofsajd cist kao vrata.Nema dileme.Pobedili 3-0 i jos se bune.

Gorann
23:07

A sto je ofsajd kad je bio u liniji sa dva odbrambena igraca?

Wtf -26
23:13

penal je cist kao suza vukao ga je sa dve ruke, i to sa ledja a zato se dobija cist crveni karton.