Za ovom šansom žale Brašanac i crno-beli!

sreda 29.07.2015.
23:40

Mladi reprezentativac Srbije Darko Brašanac lako je mogao da donese trijumf Partizanu u Bukureštu ali je pri rezultatu 1:1 promašio zicer u 90. minutu susreta.

partizan.rs
partizan.rs

Šampion Srbije odigrao je nerešeno 1:1 na gostovanju Steaui u okviru trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona čime je ostao u trci za plasman u dalji tok takmičenja.

Crno-beli su od 62. minuta imali gol prednosti zahvaljujući sjajnom udarcu Miroslava Vulićevića ali su deset minuta pre kraja ispustili prednost.

Poslednji minut regularnog toka susreta doneo je još jednu sjajnu priliku za goste iz Beograda kojom bi, može biti, bilo rešeno i pitanje pobednika dvomeča da je bila realizovana.

Darko Brašanac sjajno je ispratio akciju i uključio se iz drugog plana ali je u odlučujućem trenutku loše zahvatio loptu i prebacio je preko prečke u momentu kada je mogao da bira u koji ugao gola da je smesti.

Ostalo je na kraju 1:1 a nema sumnje da će sve do revanša u Beogradu mladi vezni fudbaler razmišljati o onome što je mogao da učini a ipak nije.

Стопостотна прилика за Брашанца у 90. минуту!

Posted by Јелен Супер Лига on Среда 29. јул 2015.