utorak 31.01.2017.
20:30

Ekipa Voždovca danas je na pripremama u Turskoj imala jaku proveru.

Beta/BranislavBožić/Ev

Rival timu Ilije Stolice bila je ekipa kazahstanskog Ordabasija, a meč je završen bez pobednika, ali i bez golova - 0:0.

''Zmajevi'' su u većem delu meča bili opasniji, konkretniji rival, što se posebno odnosi na prvo poluvreme, kada su golu rivala opasno pretili Ješić, Srećković i Duronjić.

U nastavku su i fudbaleri Ordabasija imali odličnu priliku u 80. minutu, ali je Milošević još bolje intervenisao.

Do kraja, sjanu priliku za ''Zmajeve'' je propustio Marković, kome je lepo asistirao Ješić, ali promene rezultata nije bilo.

O odnosu snaga na terenu dovoljno govori i posed lopte - procentualno 70:30 u korist ''Zmajeva''.

Voždovac je nastupio u sledećem sastavu: POPOVIĆ, PUTINČANIN, MIHAJLOV, SINĐIĆ, FILIPOVIĆ, PAVLOVIĆ, JEŠIĆ, DURONjIĆ, SREĆKOVIĆ, ASANI I GEORGIJEVIĆ.

U drugom delu su zaigrali: MILOŠEVIĆ, GAJIĆ, IVKOVIĆ, DAMJANOVIĆ, BLAGOJEVIĆ, PETROVIĆ, KRASIĆ, MARKOVIĆ, ZEC