Voša slabo igra prijateljske, Spartak slavio

subota 12.11.2016.
16:23

Nakon poraza u Krupnju, fudbaleri Vojvodine danas su poraženi i od Spartaka iz Subotice u prijateljskom meču pred nastavak prvenstva.

Beta/DraganGojić/Ev

Klubovi u Superligi koriste ovo slobodno vreme da uigraju i igrače koji nemaju previše prostora da igraju u službenim utakmicama.

Upravo zbog toga je organizovano nekoliko prijateljskih mečeva danas, a u vojvođanskom derbiju Spartak je bio bolji od Vojvodine u Veterniku rezultatom 1:2, a svi golovi su postignuti u prvom poluvremenu.

Nenad Lalatović i Andrej Černišov su u prvom poluvremenu izveli startne postave, da bi u drugom šansu dobili rezervisti.

Strelci za goste bili su Bašanović u 23. i Ivanović u 35, dok je jedini gol za Vošu postigao Trujić u 24. minutu.

Vojvodina: Kordić (od 46. Perić) – Lakićević, Kovačević, Puškarić (od 46. Planić), Antić (od 46. Bureković) – Maksimović (od 46. Mićić), Jovančić (od 46. Vukasović) – Malbašić (od 46. Gavrić), Paločević (od 46. Aksentijević), Trujić (od 46. Knežević) – Ašćerić.

Spartak: Mirković (od 46. Janošević) – Farkaš, Kerkez, Radovanović (od 46. Đokić), Bašanović – Ađuru (od 46. Horan), Anđić (od 65. Majkl), Torbica (od 46. Medić), Savković – Ivanović, Mudrinski (od 61. Stanimirović).