Voša povela! Da li je bio ofsajd?

četvrtak 28.07.2016.
20:38

Vojvodina vodi sa 1:0 protiv Dinama iz Minska, pogledajte gol koji je postigao Siniša Babić.

Beta/BranislavBožić/Ev

Jedini preostali srpski predstavnik u kvalifikacijama za Ligu Evrope, Vojvodina, nakon 35 minuta igre vodi na "Karađorđu" protiv ekipe Dinama iz Minska sa 1:0.

Jedini gol u dosadašnjem toku meča postigao je Siniša Babić nakon što je Trujić preskočio loptu.

Gosti su tražili ofsajd, ali je sudija pokazao na centar odmah nakon gola koji je postigao Babić, reklo bi se da je bio u pravu jer Trujić nije dirao loptu.

Pogledajte situaciju, pa sami procenite.