Vojvođani se priključili Partizanu na prvom mestu, pobedila i Čuka

subota 29.07.2017.
22:35

Dve ubedljive pobede gostiju i pobeda domaćeg Čukaričkog u utakmici protiv Napretka.

Sportske.net

Ekipa Vojvodine je uspela danas da zabeleži i drugu pobedu u novoj sezoni Super lige.

Novosađani su nakon pobede od 1:0 na svom terenu u prvom kolu protiv Čukaričkog, uspeli da savladaju i ekipu Radnika iz Surdulice sa veoma ubedljivih 4:0 na gostovanju na jugu Srbije.

Već u 9. minutu je Subotić nakon dodavanja Burekovića uspeo da savlada sa nekih 20-ak metara golmana Čančarevića, a na 2:0 je povisio Malbašić, koji je sjajnom varkom izbacio čuvara i prosledio loptu u mrežu.

U 55. minutu je Malbašić uspeo ponovo da matira Čančarevića, da bi u finišu utakmice Bempa uspeo da postigne još jedan gol u Super ligi, nakon onog pobedonosnog protiv Čuke.

Čukarički je na Banovom brdu bio bolji od Napretka, koji je ponovo odigrao slabu utakmicu. Nikola Drinčić i Darko Puškarić, iskusan dvojac, je doneo pobedu "Brđanima".

Spartak je danas uspeo da zabeleži novu pobedu, drugu u ovom šampionatu u isto toliko kola i to na gostovanju u Čačku. Bili su Subotičani veoma ubedljivi, 0:4.

Spartak Ždrepčeva krv je poveo golom Ivanovića, Nikolić je povisio, Savković doveo do 3:0, a Nikolić je svojim drugim golom postavio konačan rezultat - 0:4.

Borac je ovim porazom zakovan na dno tabele.