Vojvodina i dalje neporažena, ali bez pobede u Kruševcu

sreda 10.08.2016.
21:56

Fudbaleri Napretka i Vojvodine remizirali su rezultatom 0:0 (0:0) u četvrtom kolu Superlige Srbije.

Sportske.net

U ne toliko zanimljivoj utakmici, nije bilo mnogo pravih prilika, pa je podela plena bio najrealniji ishod.

Jedina loša vest za Novosađane mogla bi da bude povreda Siniše Babića koji je teren napustio u prvom poluvremenu.

Napredak i Vojvodina imaju po sedam bodova, s tim što Novosađani imaju meč manje.

Na samom počeku, Napredak je imao lepu priliku za gol. Varga je odlično prihvatio pas na desnoj strani i šutirao sa desetak metara iskosa, ali je Kordić odlično odbranio.

Sredinom prvog poluvremena, u ekipi Vojvodine izvršena je prva izmena, zbog povrede, teren je napustio Siniša Babić, a ušao je Aleksandar Paločević.

Do kraja prvog dela igre nije bilo većih prilika, osim što je Malbašić je dobro šutirao sa oko 25 metara, ali je Nikola Petrović odbranio taj udarac.

Prvu šansu u drugom delu igre takođe su imali Novosađani, Paločević je oprobao udarac sa distance, ali je Petrović efektnom paradom sačuvao Kruševljane.

U drugom delu igre viđeno je još manje pravih prilika, ekipe su vodile veliku borbu na sredini terena, mreže su mirovale, pa su timovi podelili plen.