Veliki kiks Evertona, Partizan miljenik sreće!

sreda 05.04.2017.
14:24

Mogla je ekipa Voždovca da u 60. minutu duplira prednost protiv Partizana, ali...

Beta/MiroslavTodorović

Sve više problema za branioca trofeja, kako odmiče četvrtfinalni meč Kupa Srbije između Voždovca i Partizana.

Objavili smo da su ''Zmajevi'' dobili prvo poluvreme sa 1:0 golom Srećkovića, a već u 60. minutu imali su idealnu priliku da možda i dotuku favorizovanog rivala, koji danas igra daleko ispod uobičajenog nivoa.

Sve se dogodilo posle velikog kiksa Evertona Luiza, koji je izgubio loptu na tridesetak metara od gola crno-belih, Georgijević je izašao potpuno sam ispred Kljajića, ali je loptu poslao tik pored desne stative Partizanovog gola!

Mnogo sreće imao je Partizan u ovoj situaciji!

Samo deset minuta kasnije, isti igrač je imao još jednu fenomenalnu priliku za ''Zmajeve'', opet je izbio sam ispred Kljajića, pošto se majstorski oslobodio Milenkovića, ali je golman Partizana odbranio ovaj udarac i sačuvao nadu Partizanu da može da izbegne eliminaciju.