13:19

Posle minimalnog trijumfa nad Rudarom iz Velenja, fudbaleri Partizana danas upisali i drugu pobedu na pripremama u Sloveniji.

partizan.rs
partizan.rs

Kombinovani tim šampiona Srbije danas je odigrao drugu utakmicu od početka priprema na Pohorju, gde su crno-beli savladali ekipu Aluminija iz Kidričeva sa 4-0.

Ovo je prva od dve dnašnje utakmice koju će crno-beli odigrati, a druga je večeras od 18 časova protiv Tereka iz Groznog, kada će na sceni biti i ostali Milinkovićevi puleni.

Partizan je protiv Aluminija poveo golom Petra Grbića u 37. minutu iz jedanaesterca i to je bio jedini gol u prvom poluvremenu.

U nastavku, crno-beli su bili mnogo efikasniji. Nemanja Kojić je u 66. minutu duplirao prednost Partizana, a preostala dva pogotka postigli su rezervisti u ovom susretu.

Najpre je Nenad Marinković u 80. minutu postigao treći gol, da bi samo dva minuta kasnije, Predrag Luka postavio konačnih 4-0.

Partizan je nastupio u sledećem sastavu: Kljajić (Lukač od 46′), Bandalovski, Bogosavac, Ostojić, Ćirković, Glavčić, Ilić, I. Petrović (Marinković od 50′), Grbić (Luka od 50′), Golubović, Kojić.