Uspešne obe provere, Voša spremna za nastavak sezone

subota 13.02.2016.
16:25
Izvor: Sportske.net, FK Vojvodina

Fudbaleri Vojvodine ostvarili su pobede u današnjim prijateljskim utakmicama protiv Cementa i Proletera.

Fudbaleri Vojvodine danas su odigrali dve prijateljske utakmice u svom FC “Vujadin Boškov” u Veterniku, što im je ujedno bila generalna provera pred start drugog dela sezone.

U prvom današnjem meču, Voša je savladala ekipu Cementa iz Beočina rezultatom 3:0 (1:0), golovima Pankova u osmom, Melega u 77. i Vukčevića u 90. minutu.

S druge strane, utakmica između Vojvodine i Proletera završena je pobedom “stare dame” rezultatom 2:1 (1:0). Oba gola za Vošu postigao je Ožegović, prvi u 44, a drugi u 74, dok je jedini pogodak za Proleter postigao Čović u 86. minutu.

Oba meča bila su zatvorena za javnost, a navijači će imati priliku da vide crveno-bele na delu već narednog vikenda, kada će, u prvom prolećnom kolu Super lige, na “Karađorđu” gostovati ekipa subotičkog Spartaka.