ponedeljak 18.08.2014.
23:25

Poput prvotimaca, koji su u subotu deklasirali Jagodinu na Marakani, i rezervisti Crvene zvezde su večeras bili efikasni protiv Sinđelića.

crvenazvezdafk.com

Fudbaleri koji nisu dobili pravu priliku protiv Jagodine, ili zbog problema sa licencom nisu ni mogli da nastupe proteklog vikenda, večeras su bili akteri prijateljskog meča sa beogradskim Sinđelićem.

Zvezda je, kao i u subotu protiv Jagodinaca, slavila rezultatom 3-0, a u glavnoj ulozi bio je dvostruki strelac Đorđe Despotović.

On je vodeći gol postigao posle pola sata igre i asistencije Planića, a prednost svog tima je duplirao u 41. minutu za vođstvo od 2-0, kada mu je asistent bio Avramovski.

U nastavku, mrežu Sinđelića pogodio je i talentovani Ristić, odličnim udarcem iz daljine za konačnih 3-0.

Gosti su tokom drugog poluvremena imali dve dobre prilike. Prvi put se istakao golman Kahriman, a u finišu je prečka bila saveznik crveno-belih.

Crvena zvezda je nastupila u sledećem sastavu: Kahriman, P. Đorđević, Planić, Mbođ, Antić, Gogić, Jović, Avramovski, Bosančić, Gavrić, Despotović.

Igrali su još: Jovanović, Karaklajić, Ristić, N. Đorđević, Trkulja, Grujić, Čikić, Mitrović i Brajović.