U Zvezdi se pitaju zašto je meč protiv Brodarca produžen sedam minuta!

16:01
Izvor: Sportske.net, crvenazvezdafk.com

Trener Jovan Stanković uverava da se to u Omladinskoj ligi do sada gotovo nikada nije dogodilo.

crvenazvezdafk.com

A razlog zbog kojeg se i danas govori na ovu temu, jeste činjenica da je Crvena zvezda u derbiju protiv ekipe Brodarca, direktnog rivala u borbi za titulu, primila gol iz penala baš u tom sedmom minutu sudijske nadoknade.

Meč je završen rezultatom 1:1, pa je Brodarac zadržao tri boda prednosti na vrhu tabele u odnosu na Crvenu zvezdu.

Dan posle meča, u izjavi za klupski sajt oglasio se trener Zvezdinih omladinaca Jovan Stanković, koji je izrazio zadovoljstvo igrom svog tima.

''Znali smo šta nas čeka i mogu reći da su igrači odigrali svih 97 minuta perfektno. Da li je to bila skok igra nakon auta ili odbrana kornera za šta smo se spremali i čega smo se pribojavali, odradili smo fenomenalno.

Imali smo svojih šansi, da smo realizovali tu najbolju u drugom poluvremenu preko Luke Ilića možda bi to bio i konačan rezultat. Oni nisu imali nijednu stopostotnu šansu i zato sam veoma zadovoljan. Šteta što nismo pobedili, međutim ima još deset kola do kraja i idemo dalje'',
izjavio je Stanković.

Ono čime, međutim, nije zadovoljan, jeste odluka arbitra da meč produži čak sedam minuta, mimo uobičajene prakse.

''Šteta je jer smo do pred sam kraj imali pobedu u našim rukama, ali to je fudbal, igra se do kraja, do 97. minuta.

Jedino mi je žao što se u Omladinskoj ligi utakmica produžila sedam minuta, a niko nikada nije nadoknadio više od tri do četiri minuta, iako se uvek u ovoj ligi vrši i šest izmena po ekipi, a sada ih nije bilo toliko. To je moja jedina zamerka na sve ovo što se desilo na utakmici'',
zaključio je Stanković.

30 Komentara

БОЖЕ, СПАСИ СРБИЈУ
Tuesday, 21.03.2017
12:23

https://www.youtube.com/watch?v=NWjRAqMu9p0 Nije bio penal za zvezdu, kontakt je bio izvan kaznenog sto se i vidi po kopacki Donalda iako ovaj koji komentarise sudjenje nije tako rekao, pre drugog gola Vozdovca je (po mom misljenju) bio cist ofsajd, a linijski sudija nije bio bas u liniji iako strucni konsultant tako tvrdi, a pogresio je jer nije ocekivao da ce se lopta tako odbiti, igrac Cukarickog koji je hteo da uputi sut (cak ga je i uputio) je prakticno isao gotovo paralelno sa gol-linijom, Andjelkovic je sigurno ili makar vrlo izvesno bio u ofsajdu kod onog prvog dodira Boacija sa loptom, kod drugog vec mislim da nije, ali te situacije ovde nema sto je i vise nego smesno. Jedan penal za Cuku nije bio (onaj koji nije sviran), drugi svakako jeste i sviran je.

McMilan
Monday, 20.03.2017
23:27

ovo nije lepo pogotovu sto igraju mladje kategorije, ali sad vidite kako je kad vam neko otme utakmicu u 90+7

22:58

Zašto je Mažić ukrao pobedu Čukaričkom protiv vašeg prvog tima?

Crveno boja ljubavi
10:36

Sudija Ajtekin je DIREKTNO uticao na prolaz barse i to tako sto im je poklonio 2 penala,15ak slobodnjaka i pustio grubu igru,ali samo sa njihove strane,dok je PSG ostetio za bar 2 penala,mada i 3,cist crveni nije dao Nejmaru,Pikeu i Maskeranu,a to je LS,a tvoje zakerke na nasu presmesnu i tuznu ligu su 50x manje,a tezina utakmice i kvalitet sudije su tek posebna tema.

Vanja Grubač
20:20

Šta paničite kad je Brodarac u vlasništvu Kokeze...biće to nadoknadjeno na drugoj strani.Ovo je čist marketing da vas je neko kao oštetio o a onda kad bude brutalno oštećen neko u vašu korist biće -eto o tome pričamo celu ligu...Providni fazoni iz rupe.

23:17

Kao i za pcelicu maju i mazica, kao, nije sudio mazic na Derbiju pa je bilo lose sudjenje na sta su oni upozoravali, a u nedelju skandal - deo 20000.

Доктор фудбала Гроф
19:36

Ко се радује оваквим радњама у српском фудбалу тај мора да је један велики морални гмизавац.

Dado35
18:20

Za bilo koji uzrast se ide,za bilo koje takmičenje se ide.Vi ste poslednji,da imate pravo pitati se zašto i kako!?Vi nemate pravo glasa.Niko vam nije ravan što se mutljavine tiče nikoooo

miki1108
20:51

Napisa covek koji navija za Partizan.

18:15

Без обзира на овај резултат елита остаје елита, ученици остају ученици а Учитељи остају Учитељи.

18:11

Ја понављам оно шро сам већ рекао а рекао сам да је та утакмица велика срамота за српски фудбал. Сви они који то подржавају само говоре какви су нељуди.

18:03

Pokrao vas kokeza Hahaha Kupite mu tortu Reforma da ga odobrovoljite:-D

Nikola_pg
19:44

Vi ste razvijali necije bajrake po jugu, cestitali rodjendane, bili na torte, kad vi uzmete trofej u kupu vama ga licno dodjeljivao predsjednik a kad mi na jedvite jade to uradimo ona ne moze on nego neko drugi. 100 puta sam ti rekao, dobar si momak ali razmisli malo prije nego napises komentar.

Nikola_pg
21:39

Moram ti priznati da si mi vrlo argumentovano odgovorio. Sve cinjenica na cinjenicu. Inace ja jako postujem Milan i smatram ga jednim od najboljih klubova u istoriji fudbala i jedinim pravim protivnikom Juventusa u Italiji. I Partizan postujem kao klub ali ne i navijace Partixana, pojedine.

20:00

Ne mogu ni ja za tebe da kazem da si los, navijacu fk uslovna licenca :-D Necemo sad onaj drugi klub, ali gadan ti je to spoj jako Hahaha P.S. Zar nisi rekao da ne citas moje komentare, a sada mi jos i odgovaras? :-D

svojnasvome
17:55

Sta vi imate da se pitate ista?Zar vas ni malo nije sramota sta radite? Mozete tu prckati u mladjim kategorijama al zna se ko stvara igrače.....partizanu par igraca su u prvom timu a imaju prava kao vlahovic bosnjak petrov.....e mi igramo uglavnom sa generacijom mladjom u svakom uzrastu....tj ponekad se zrtvuje svesno rezultat zarad buduće koristi a vi gledajte gde je 7 minuta a mi cemo gde je gol aut linija

18:13

Не капирам због чега би нас требало да буде срамота што ви гробари дан и ноћ ширите ваше партизанске лажи на вестима о Звезди.

svojnasvome
09:40

Sta je laz za ovo? Laz za gol aut liniju? Laz da u pojedinim mladjim uzrastima igramo sa mladjom generacinim? Laz da ne povacino klince iz prvog tima za omladince u odnosu na vas a pred jace meceve..npr derbi

20:22

U tome je sva nesreća što ne razumeš čega treba da se stidite.

Nemanja Vidiic No.1
19:38

gde igrate sa generacijom mladjom,koga ti lazes :) mi gledamo gde su ruke napadacu koji daje gol rukom a ne glavom :)