Trijumf Jagodine, Šušnjar nastavio seriju

nedelja 06.07.2014.
21:26
Izvor: Sportske.net, fkjagodina.org.rs

Fudbaleri Jagodine upisali su drugi trijumf u sklopu priprema za novu sezonu a napadač Đorđe Šušnjar postigao je svoj treći pogodak na trećem uzastopnom susretu.

fkjagodina.org.rs

Superligaš iz grada na Belici odigrao je u nedelju treći kontrolni meč u sklopu priprema za novu sezonu koje se održavaju u Sloveniji.

Izabranici Mladena Dodića danas su bili bolji od rumunskog Munisipala i slavili rezultatom 2:1 (1:0) uz novi pogodak Đorđa Šušnjara.

Jagodina je do prednosti došla u 34. minutu nakon što je Đurić proigrao Šušnjara a ovaj postigao svoje treći pogodak na poslednja tri susreta.

U nastavku je Dodić promenio kompletan tim a Rumuni su do izjednačenja stigli preko Dobrea koji je glavom poslao loptu iz leđa golmana Perića.

Drugi trijumf na pripremama u Sloveniji Jagodini je doneo Marinković pet minuta pre kraja susreta.

Sledeću proveru "Ćurani" imaju u sredu 9. jula a protivnik će im biti Puškaš Akademija iz Mađarske.