TP - Zvezda prvi finalista

subota 10.06.2017.
12:49

Kadetska selekcija fudbalskog kluba Crvena zvezda izborila je plasman u finale Turnira prijateljstva pobedom nad vršnjacima iz OFK Beograda.

Beta/Turnirprijateljstva/Mo

Još pre početka polufinalnih utakmica na četvrtom Turniru prijateljstva znalo se da će Srbija imati predstavnika u borbi za trofej.

Sudbina je htela da u polufinalu ukrste Crvena zvezda i OFK Beograd, a kadeti kluba iz Ljutice Bogdana bili su bolji rival i obezbedili plasman u finale.

Kadetska selekcija Crvene zvezde savladala je vršnjake sa stare Karaburme rezultatom 3:0 (2:0) pa će u nedelju imati priliku da se bori za drugi trofej na Turniru prijateljstva u Bijeljini.

Vodeći pogodak za crveno-bele postigao je Njegoš Kupusović u 10. minutu, a prednost Crvene zvezde duplirao je Bogdan Jočić sedam minuta pre odlaska na odmor.

Crveno-beli su u nastavku imali još nekoliko odličnih prilika da uvećaju prednost, ali su do kraja postigli još samo jedan gol i to u poslednjem minutu preko Edina Ajdinovića.

Druga polufinalna utakmica igra se od 13.30 a pobednik duela Rijeka - Osijek igraće u finalu protiv Crvene zvezde.