TP - Vardar poražen, Partizan eliminisan

četvrtak 26.05.2016.
13:33

Prošlosezonski polufinalista Turnira prijateljstva eliminisan je u grupnoj fazi ovosezonskog izdanja turnira nakon trijumfa koji su fudbaleri Sarajeva ostvarili u susretu sa Vardarom.

turnirprijateljstva.com

Kadetska selekcija fudbalskog kluba Partizan eliminisana je u grupnoj fazi ovosezonskog izdanja Turnira prijateljstva, pošto kadeti Vardara nisu uspeli da ostanu neporaženi u susretu sa Sarajevom.

Crno-beli su posle pobede nad Osijekom čekali na pomoć Vardara ali je Sarajevo slavilo u poslednjem meču grupe "B" sa 2:0 (1:0) i tako overilo plasman u polufinale.

Vodeći gol za Sarajevo postigao je Armin Imamović u 28. minutu, a Vardar je već na startu drugog poluvremena imao fantastičnu priliku za izjednačenje koju nije iskoristio, pa je Sarajevo u nadoknadi vremena samo potvrdilo trijumf.

Nakon kompletiranja poslednjem meča u grupi "B" možemo da konstatujemo da je Sarajevo obezbedilo plasman u polufinale, a evo kako izgleda tabela:

1. Sarajevo 3 2 1 0 5:1 +4 7
2. Partizan 3 2 0 1 6:3 +3 6
3. Osijek 3 0 2 1 3:6 -3 2
4. Vardar 3 0 1 2 3:7 -4 1