Zvezda 91
11:17

Jadan Terza, sta ce sad...

10:44

Prvi put u istoriji rukometa, u Novom Sadu odigrana je utakmica Lige šampiona. Aktuelni šampion Srbije savladao je prvaka Rusije rezultatom 26:23 (12:13). Utakmicu je posmatralo oko 3.000 gledalaca u Spensu. Vojvodina je apsolutno zasluženo stigla do prve pobede. Novosađani konstantno su vodili sa golom ili dva prednosti u drugom poluvremenu. Kada je junak utakmice Arsenić odbranio u poslednjem minutu sedmerac, bilo je jasno da će Vojvodina trijumfovati. Marjanović je u poslednjim sekundama postigao gol za konačan razultat i pobedu 26:24.

EDO
12:38

Kakva Liga sampiona kakvi bakraci..To je Terzin mercedes!!!

Андрија Миљковић
14:35

Utakmicu je posmatralo 1500 gledalaca ... Svaka cast , sramota da o tome nema vest .