Sve se okrenulo, Ludogorec vodi na poluvremenu, Delije sve zabrinutije! (TVITOVI)

utorak 02.08.2016.
21:18

Iako je Zvezda rano stigla do vođstva, slabosti u odbrani su ponovo došle do izražaja. Ludogorec na poluvremenu vodi sa 2:1

Beta/BranislavBožić/Ds

Ono što daje nadu Zvezdi da može do novog preokreta jeste činjenica da su gosti u finišu prvog poluvremena ostali bez isključenog Kafua, Zvezda će u nastavku morati da napadne, ali više nema prostora za greške u defanzivi.

14 Komentara

StefanTokalic
Wednesday, 03.08.2016
18:47

Morate da shvatite novinari delije nisu na twiteru,I delije ne komentarisu ove gluposti.delije su na tribini

Anti Beogradjani
Tuesday, 02.08.2016
23:46

Kad li ce ovi ostrasceni da shvate da ta nabedjena ljubav prema zvezdi i partizanu nikad nije ni postojala, lik iz vranja 300 km od beograda prica kako voli zvezdu vise od svega, a sta onda kanga da kaze koji je iz nekog plemena u africi...Ne igraju navijaci fudbal . a i proslo je ono vreme kad su i marakana i jna krcati na evropskim utakmicama pa protivnici sami padaju...jos mi zivimo kod tileta

Poznavalac
21:36

I posle prve utakmice sam govorio da je razlika ocigledna pa vi ste veceras na svom terenu u 1.poluv. tri puta presli centar i imate srece sto je samo 1:2!

Firmino LFC
21:36

Savo Pavićević je izmislio fudbal za celu našu odbranu! Fibel je katastrofa od igrača, bez obzira koliko ga gotivim, ali ništa bolji od lukovića i cvetkovića, kada se na to doda kahriman onda sa takvom zadnjom linijom nema šta da se traži!

ATLEICO-CHELSEA LIFE
21:31
Damir85
21:31

Bravo za Kangu, sta uradi na kraju... Sad smo sve upropastili. Zivce mi jedete godinama. A, ja uporno pratim fudbal. Odbrana nam je bre livada kroz koju krava moze da prodje. Ne osecaju stranci Zvezdu, ne osecaju ni pesmu sa pocetka. Defanziva nam se obi o glavu a u drugom poluvremenu ce srljanje i njihove kontre... Daj Boze da gresim.

brat sergio#10
21:30

Lud je samo ocekivao drugaciji rasplet. Ipak se zna ko je najbolji klub na Balkanu a taj je bez muke osigurao naredni krug...

Alex DeLarge
23:51

Ja znam da se ti ne razumes u geografiju (kao ni u bilo kakav vid obrazovanja pretpostavljam) ali kopneni deo Grcke i evropski deo Turske su takodje Balkan. Sto znaci da u tu grupu klubova spadaju i Olimpijakos i Galatasaraj. Ko je najbolji balkanski klub izlisno je pricati, onaj koji vas je dva puta samarao prosle godine i u direktnim susretima i koji ne sluzi za nabijanje gol razlike kao Dinamo koji se bruka najstrasnije u LS. Mislim da ste i zvanicno najgori tim koji je igrao LS u ovom formatu jer skor 0-0-6 uz gol razliku 2:23 tesko da ce iko ikad moci da obori... Idi se svadjaj sa Simketov, to ti samo prilici...

17:34

Pa mi smo igrali barem LS...

Don Silvio
21:30

Odbrana sve sami cunjevi. I kanga mi nikako nije jasan, ok tuku ga citavu tekmu i imamo los rezultat i onda on anulira jedinu prednost koju imamo

Apo
21:23

Kanga crveni...

Paul George
21:22

Slika i prilika proslogodisnjeg meca Partizan-Steaua.Poveo PFC preokrenula Steaua onda crveni za Rumune i Partizan uvalio 3 komada do kraja.Iako ne bih voleo,priznajem,isti scenario ce i ovde biti.