Autor: Beta Beta
subota 23.04.2016.
21:36
Izvor: Beta

Fudbaleri Radnika pobedili su večeras na svom terenu u Surdulici Vojvodinu sa 1:0, u utakmici drugog kola plej-ofa Super lige Srbije i ostvarili drugu uzastopnu pobedu.

radnikfc.wix.com

Jedini gol postigao je Samjuel Ovusu u 69. minutu posle asistencije Marka Putinčanina.

Radnik je ostvario drugu uzastopnu pobedu i zauzima šesto mesto na tabeli sa 25 bodova, dok je Vojvodina prekinula niz od tri pobede i četvrta je na tabeli sa bodom više.

Fudbaleri Radničkog pobedili su na svom terenu u Nišu Voždovac sa 2:0 i prekinuli niz od tri poraza.

Radnički je poveo u osmom minutu golom Petra Djuričkovića, kome je asistirao Saša Marjanović. Pobedu je obezbedio Radoš Bulatović u 68. minutu, kada se najbolje snašao u gužvi pred golom gostiju i poslao loptu pod prečku.

Radnički je peti na tabeli sa 26 bodova, a Voždovac, koji je vezao četiri poraza, zauzima poslednje osmo mesto sa 20 bodova.

Danas je trebalo da se odigra utakmica Borac - Crvena zvezda, ali je odložena posle ubistva jednog navijača beogradskog tima u tuči.