Stevanović izjednačio, Grobari u transu!

subota 12.09.2015.
18:54

Partizan je izjednačio u poslednjim trenucima prvog poluvremena, bila je to dobra reakcija Alena Stevanovića na asistenciju Stefana Babovića.

partizan.rs/KostaPjanić

Nakon što je Zvezda bila bolja u prvom delu prvog poluvremena i nakon što je vodila sa 1:0 golom Vieire, Partizan je uspeo da izjednači u poslednjem minutu prvog  poluvremena i to preko debitanta Alena Stevanovića.

Njegov gol pogledajte OVDE.

Evo i nekih reakcija navijača oba tima na ovaj gol nekadašnjeg fudbalera Intera koji je pre ovog gola propustio jednu sjajnu priliku da postigne gol za izjednačenje.