Srpkinje uništile Albanke u Draču!

Autor: Boban Filipović
petak 16.09.2016.
16:21

Ženska omladinska fudbalska reprezentcija Srbije je kao gost očitala lekciju odgovarajućoj selekciji Albanije i do vrha joj napunila mrežu.

twitter@FSSrbije

Kvalifikacioni meč drugog kola za Evropsko prvenstvo za omladinke između reprezentacija Albanije i Srbije završen je rezultatom 0:9.

Prvo poluvreme naše devojke su rešile u svoju korist rezultatom 2:0, golove su postigle Vikotrija Mišeljić i Sara Savanović, taj rezultat bio je na snazi do 20-ak minuta pre kraja meča, a onda je usledila prava kanonada.

Tijana Filipović i Miljana Ivanović su u tih 20-ak minuta upisale po het-trik, a jedan gol postigla je Marija Kovačević.

Ovo je druga pobeda omladinki Srbije, u prvom kolu su slavile na Kipru sa 2:0 i ovom ubeldjivom pobedom u Draču naše devojke su obevzbedile plasman u narednu rundu kvalifkacija.