Srbiji treba čudo! A da je Jojić ovo pogodio...?

utorak 23.06.2015.
21:41

Loše vesti posle prvog poluvremena utakmice poslednjeg kola prve faze takmičenja na EP za mlade u Češkoj.

Beta/AP Photo/Petr David Josek

Mlada repšrezentacija Srbije igra odlučujuću utakmicu za plasman u nokaut fazu takmičenja na Evropskom prvenstvu, ''Orlićima'' samo pobeda daje nadu da mogu izbeći eliminaciju, ali posle prvog poluvremena vode Danci sa 1-0 golom Rasmusa Falka u 21. minutu.

Kad je naš tim u pitanju, jednu od najboljih prilika imao je Miloš Jojić, ali je golman Busk odlično intervenisao.

Osim Jojića, opasno su pretili i Čavrić i Đuričić, ali je mreža rivala ostala netaknuta...