SL - Vojvodina gazduje u Vojvodini!

nedelja 28.08.2016.
21:55

Ekipa Nenada Lalatovića uspela je da savlada Spartak iz Subotice sa veoma ubedljivih 5:0.

BETAPHOTO/DRAGAN GOJIC/EV

Šesti meč Vojvodine ove sezone u Superligi, peta pobeda.

Vojvodina igra sjajno u ovom delu sezone Superlige, imaju neverovatnu gol razliku 16:2 što je veliki uspeh za njih.

Danas su uspeli da savladaju Spartak iz Subotice sa ubedljivih 5:0 (2:0) u derbiju nizije.

Prvi gol je bio prava umetnost igrača Vojvodine, prvo je sjajni Paločević uposlio Jovančića, a ovaj je pronašao Malbašića za 1:0.

Jovančić i Meleg su bili veoma aktivni u napadu u nastavku meča, a upravo je drugopomenuti izveo korner nakon kog je Vojvodina stigla do 2:0.

Kovačević je dodao do Ašćerića nakon kornera, a Ašćerić je uspeo da postigne gol za 2:0.

Već u 63. minutu bilo je 3:0 za Vojvodinu, nakon udarca Ašćerića Paločević je prihvatio odbitak i poslao loptu u mrežu, da bi u 77. bilo i 4:0, a strelac je bio Zličić koji je odlično kombinovao sa Trifunovićem.

Konačan rezultat postavio je mladi Zličić svojim drugim golom na utakmici, ovoga puta sa 15-ak metara od gola golmana Janoševića.