19:00
Izvor: Beta

Prvi meč subotnjeg dela programa u okviru 8. kola domaće Superlige završen je remijem Spartaka i Javora u Subotici.

fkspartakzlatiborvoda.com

Fudbaleri Spartak Ždrepčeve Krvi i Javor Matisa odigrali su danas u Subotici nerešeno 1:1 (0:1) u drugoj utakmici osmog kola Superlige Srbije.

Javor Matis je poveo u 45. minutu golom Igora Stojakovića iz slobodnog udarca, dok je bod Spartaku doneo Aleksandar Radovanović u 90. minutu utakmice.

Bio je ovo prvi takmičarski meč Spartaka na svom terenu u novoj sezoni pošto je sve dosadašnje utakmice kao domaćin igrao u Novom Sadu.

Javor se nalazi u negativnoj seriji od pet mečeva bez pobede i zauzima 12. mesto na tabeli domaćeg šampionata sa sedam bodova, dok je Spartak peti sa 13 bodova.

U naredom kolu Javor dočekuje Rad, a Spartak gostuje Čukaričkom.