SL - Silni Metalac, slabi domaćini!

subota 22.08.2015.
18:57

Odigrane su prve tri današnje utakmice sedmog kola Superlige. Gosti ostvarili znatno bolji učinak.

Sportske.net

Ni jedan jedini gol i samo jedan osvojeni bod za domaće ekipe u prve tri subotnje utakmice sedmog kola Superlige.

Najgore je prošao Spartak, koji je u Subotici doživeo pravi debakl od ekipe Metalca, rezultatom 0-3!

Trijumf Milanovčana najavio je Merdović, vodećim pogotkom u 33. minutu, da bi u poslednjim trenucima prvog poluvremena Stanojević duplirao prednost Metalca - 0:2.

U nastavku, tek što je počelo drugo poluvreme, i Sedlar je zatresao mrežu Janoševića, za nedostižnih 0-3.

Meč između Rada i Jagodine završen je bez pobednika i bez golova - 0:0, a fudbaler domaćih Nemanja Mihajlović u poslednjim trenucima meča nije iskoristio jedanaesterac. Njegov udarac sa bele tačke zaustavio je golman Nikolić.

Stopostotan učinak u gostima danas je ostvarila i lučanska Mladost, koja je savladala OFK Beograd sa 1-0.

Trenutak odluke dogodio se već u osmom minutu, kada je Rogač postigao autogol za konačnih 0-1.

Derbi dana je u Čačku, gde od 19 časova igraju Borac i Partizan.