SL - Posle mraka u Pazaru usledio 'vatromet'

Autor: Miloš Marković
sreda 12.08.2015.
23:01

Pretposlednja utakmica petog kola Superlige Srbije koja je počela sa sat vremena zakašnjenja zbog problema sa reflektorima završena je remijem uz četiri postignuta gola.

fkmetalac.rs

Utakmica petog kola fudbalske Superlige Srbije između Novog Pazara i Metalca počela je večeras sa 69 minuta zakašnjenja zbog problema s reflektorima. Problem na transformatoru odložio je početak utakmice za više od sat vremena ali se pokazalo da su navijači imali šta da čekaju.

Novi Pazar i Metalac podelili su plen pošto je posle 90 minuta igre utakmica završena rezultatom 2:2 (1:1) posle mnogo uzbuđenja i preokreta.

Čekanje je izgleda teže palo fudbalerima domaće ekipe koji su već u 18. minutu prvi put kapitulirali. Luka Merdović doneo je vođstvo Metalcu ali je ono bilo na snazi čitava dva minuta.

Vladimir Radivojević ekspresno je vratio Novi Pazar u meč golom u 20. minutu koji je razgalio oko 5.000 navijača koji su se večeras okupili na "Gradskom stadionu".

Bivši fudbaler Partizana Predrag Pavlović nastavio je svoju golgetersku seriju novim pogotkom kojim je doneo prednost Novom Pazaru u 66. minutu utakmice. Irfan Vusljanin našao se u ulozi asistenta a Pavlović je bio egzekutor.

Činilo se da će Novi Pazar uspeti da upiše treću vezanu pobedu ali tako nije mislio Dragan Milosavljević koji je deset minuta pre kraja susreta pogodio mrežu domaćih i postavio konačan rezultat.

Novi Pazar je tako upisao drugi remi u sezoni i sada zauzima šestu poziciju na tabeli sa 8 osvojenih bodova, dok je Metalac sada trinaesti sa pet bodova.