SL - Ožegović spasao Vošu na Banovom brdu

nedelja 01.11.2015.
19:00

U poslednjoj utakmici 16. kola domaće Superlige, Čukarički i Vojvodina su u nedelju uveče podelili bodove na Banovom brdu.

Beta/DraganGojić/Ds

Šesnaesto kolo domaćeg šampionata kompletirano je na Banovom brdu, gde su Čukarički i Vojvodina igrali nerešeno, 1-1.

Domaći tim je dugo imao gol prednosti, pogotkom Bojića u 19. minutu meča i praktično je bio blizu osvajanja sva tri boda.

Ipak, u 81. minutu napadač Vojvodine Ognjen Ožegović je savladao golmana ''Brđana'' Stevanovića i postavio konačnih 1-1.

''Lale'' mogu da budu zadovoljne konačnim ishodom, ali je njihova serija bez pobede u domaćem prvenstvu sve je duža. Današnji meč im je četvrti uzastopni koji nisu uspeli da dobiju.

S druge strane, Čukarički se, zahvaljujući porazu Partizana u Gornjem Milanovcu (0-1) izdvojio na trećem mestu na tabeli sa 26 osvojenih bodova, jednim više od branioca titule. Zvezda je vodeća sa 44 boda, a drugi je Borac sa 30.